Dětská lyžařská helma Giro Tilt matte black block letters

Dětská lyžařská helma Giro Tilt matte black block letters více >>

Cena s DPH
599 Kč

495,04 Kč

Běžná cena 899 Kč
Dostupnost
Skladem
Kód 2021073
Výrobce Giro
Varianta neexistuje
Velikost Giro
Množství ks
  • Popis

    Lyžařská přilba Giro Tilt matte black block letters se pyšní těmi nejlepšími technologiemi značky Giro. Vše zabaleno v dětském provedení.
    Každá nová přilba je tvarována na základě naší databáze anatomických měření, a poté doladěna ve spolupráci s našimi týmovými jezdci. Následuje rozsáhlé testování v laboratoři i na sněhu, při kterém dochází k finálním úpravám, abyste dostali produkt, který vám perfektně padne a splyne s vaším tělem. Konstrukce Hardshell přináší skvělý poměr výkon/cena. Odolná vnější skořepina je vytvarována samostatně, a poté spojena s vnitřní ochrannou EPS pěnou. Ventilační otvory Super Cool vtahují čerstvý vzduch do přilby a vytlačují teplý vlhký vzduch směrem ven. Díky důkladnému tvarování otvorů nebudete mít problémy s přehříváním hlavy během horkých slunečných dnů.
    Systém In Form umožňuje jemně doladit velikost přilby během vteřiny bez nutnosti sundat rukavice. Ergonomické kolečko na spodu přilby nabízí úpravu velikosti v rozsahu až 4 cm. Nastavení ve vertikálním směru zajišťuje posuvný mechanismus. Přilbu je tedy možné přizpůsobit konkrétnímu tvaru hlavy, a také doladit souhru přilby s brýlemi. Větrací otvor Stack Vent odvádí teplý vzduch z brýlí, a zamezuje tak jejich pocení. Velikost XS/S je určena pro obvod hlavy 49 - 52 cm. Hmotnost přilby je 416 g. Přilba má matný povrch.

  • Diskuse