Lyžařská helma Giro Sheer deep teal thatch

Lyžařská helma Giro Sheer deep teal thatch více >>

Cena s DPH
599 Kč

495,04 Kč

Běžná cena 1 999 Kč
Dostupnost
Skladem
Kód 2026548
Výrobce Giro
Varianta neexistuje
Velikost Giro
Množství ks
 • Popis

  Lyžařská helma Giro Sheer deep teal thatch je nádherná dámská lyžařská helma v leskle modré barvě s černým sametově jemným kožíškem uvnitř helmy. Giro Sheer je dámská přilba dotažená v každém detailu, lehká jako pírko, nabitá technologiemi. Pro ženy, které chtějí kvalitu bez kompromisů v krásném designu.

  Konstrukce In-Mold spojuje vnější skořepinu z tvrzeného polykarbonátu s vnitřní pěnovou výplní určenou k absorbci nárazů. Toto spojení přímým vstřikováním pěny do skořepiny nabízí bezkonkurenční poměr váhy a pevnosti. Umožňuje také lepší varianty odvětrání přileb.
  Systém In Form umožňuje jemně doladit velikost přilby během vteřiny bez nutnosti sundat rukavice. Ergonomické kolečko na spodu přilby nabízí úpravu velikosti v rozsahu až 6 cm. Přilbu je tedy možné přizpůsobit konkrétnímu tvaru hlavy a také doladit souhru přilby s brýlemi.
  Ventilační otvory Super Cool vtahují čerstvý vzduch do přilby a vytlačují teplý vlhký vzduch směrem ven. Díky důkladnému tvarování otvorů nebudete mít problém s přehřátím hlavy během horkých slunečných dnů. Keep it cool!
  Větrací otvor Stack Vent odvádí teplý vzduch z brýlí a zamezuje tak jejich pocení.

 • Diskuse